Majowe spotkania

Spieszymy obwieścić wszem i wobec, że w pierwszych dniach maja spotkanie Oświęcimskiego Klubu Fantastyki odbędzie się dwukrotnie. Zapraszamy zatem wszystkich do OCK 1 maja (t.j. sobota) oraz tradycyjnie w niedzielę. Przy czym spotkanie niedzielne będzie wyjątkowe z powodu Jarmarku Średniowiecznego.

Przez trzy ostatnie niedziele, z powodu Wielkiej Niedzieli, a potem Żałoby Narodowej nie mogliśmy się spotkać w klubowej sali w OCK. Pora na to, by choć częściowo nadrobić zaległości!

Już w najbliższą niedzielę (25 kwietnia) spotykamy się po dłuższej przerwie.

Zapraszamy także serdecznie, nowych i starych Klubowiczów, na dodatkowe spotkanie w pierwszomajową sobotę, o stałej porze, czyli 13.00 – 19.00. Liczymy na udane sesje, epickie bitewne potyczki, wysoką frekwencję i przede wszystkim – co najważniejsze – dobrą zabawę.

W niedzielę 2 maja zachęcamy wszystkich Klubowiczów do udziału w Jarmarku Średniowiecznym, który odbędzie się na bulwarach pod oświęcimskim zamkiem (od godziny 12.00 do 20.00). W programie imprezy znajdzie się wiele atrakcji, a zainteresowani będą mogli między innymi spróbować tradycyjnych potraw, zobaczyć jak wyglądało życie codziennie w dawnych wiekach, podziwiać obozowisko rycerskie. W ten dzień odrestaurowana wieża zamkowa zostanie otwarta dla zwiedzających.

A w razie niepogody (lub gdy komuś nie w smak byłby klimat średniowiecza) sala w OCK czeka i w niedzielę 2 maja na wszystkich sympatyków fantastyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.