“Ferie z fantastyką” 2012 za nami

W pierwszy weekend zimowych ferii w Oświęcimskim Centrum Kultury odbyła się druga edycja “Ferii z fantastyką”, ponownie przygotowana  z zaangażowaniem dwóch klubów – fantastyki i anime. W tym roku impreza nieco się rozrosła o dodatkowe inicjatywy, które obejmowały różne dni ferii.

Turnieje gier karcianych, bitewnych i planszowych. Stosika zaprzyjaźnionych sklepów i wydawnictw. Sesje RPG i LARPy. Wizyta gości z Polish Garrison i Eagle Base, a do tego blok tematyczny dla miłośników japońskiej popkultury. Tak można byłoby pokrótce streścić to, co działo się podczas trzech konwentowych dni. A oprócz tego udało się zorganizować pokaz różnych gier dla dzieciaków, wspólne wyjście na Mroczne Widmo 3D, no i spotkanie autorskie z Andrzejem Pilipiukiem, które zwieńczyło tegoroczne “Ferie z fantastyką”

Teraz można mieć już pewność, że impreza stanie się cykliczna. A że po konwencie pojawiło się w OKF i OKA kilka nowych osób, to pomysłów na organizację kolejnych inicjatyw pewnie nie zabraknie.

Zapraszamy także do zapoznania się z krótką relacją z naszej imprezy, którą nakręciła ekipa Oświęcim.online: http://www.youtube.com/watch?v=Sb–me3Ru9Y&feature=player_embedded

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.