„Ferie z fantastyką” 2012 za nami

W pierwszy weekend zimowych ferii w Oświęcimskim Centrum Kultury odbyła się druga edycja „Ferii z fantastyką”, ponownie przygotowana  z zaangażowaniem dwóch klubów – fantastyki i anime. W tym roku impreza nieco się rozrosła o dodatkowe inicjatywy, które obejmowały różne dni ferii.

Turnieje gier karcianych, bitewnych i planszowych. Stosika zaprzyjaźnionych sklepów i wydawnictw. Sesje RPG i LARPy. Wizyta gości z Polish Garrison i Eagle Base, a do tego blok tematyczny dla miłośników japońskiej popkultury. Tak można byłoby pokrótce streścić to, co działo się podczas trzech konwentowych dni. A oprócz tego udało się zorganizować pokaz różnych gier dla dzieciaków, wspólne wyjście na Mroczne Widmo 3D, no i spotkanie autorskie z Andrzejem Pilipiukiem, które zwieńczyło tegoroczne „Ferie z fantastyką”

Teraz można mieć już pewność, że impreza stanie się cykliczna. A że po konwencie pojawiło się w OKF i OKA kilka nowych osób, to pomysłów na organizację kolejnych inicjatyw pewnie nie zabraknie.

Zapraszamy także do zapoznania się z krótką relacją z naszej imprezy, którą nakręciła ekipa Oświęcim.online: http://www.youtube.com/watch?v=Sb–me3Ru9Y&feature=player_embedded

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.