Grand Prix OKF / 20 grudnia 2014

MtG Grand Prix OKF – 20 grudnia 2014

Na koniec roku, a dokładnie 20 grudnia 2014, luźna propozycja dla tych którzy chcieliby jeszcze zagrać Magiczny turniej w najpopularniejszą kolekcjonerską grę karcianą świata. Z założenia Grand Prix OKF ma składać się z dwóch tur. Pierwsza to 3-4 rundy swissa w formacie Pauper Classic. Druga to 3 rundy limited w postaci Cube Drafta.

Start: 11:30
Wpisowe/Nagrody: Brak/Może jakieś się znajdą, ale czy nie największą nagrodą jest możliwość zabawy w tak wspaniałym gronie jak pozostali klubowicze?
Format: Pauper Classic + topn (n <= 8) Cube Draft
Proxy: W dowolnej ilości, najlepiej drukowane.
Sędzia: Anna Maria W. czyli Ja, Orlik i Spas (o ile się zjawi).

Ponieważ całość to gdzieś 6-7 godzin przekładania karcioszek, zdaje sobie sprawę że mało kto chce aż tyle poświęcić na Magica, tak więc powiedzmy iż MtG Grand Prix to tak naprawdę dwa Magicowe turnieje połączone ze sobą.

Pierwszeństwo w rozegraniu drafta będą miały osoby które zajmą wysokie miejsca w poprzednim turnieju. Oczywiście nawet ten co zajmie pierwsze miejsce w classicu może powiedzieć „już mi się nie chce” i nic nie staje na przeszkodzie aby zagrał w coś innego, czy też odpoczął – ważne by został z nami do końca (choć chyba tylko Lachu pod przymusem trzyma :P). Jeżeli z poprzedniego turnieju nie znajdzie się 8 chętnych, do drafta może dołączyć każdy.

Na koniec maszyna losująca OKFu i tak wylosuje tego co był najlepszy, czyli Darkana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.