Propozycja : Draft KTK-FRF-DTK

Już za niedługo ostatni dodatek z Tarkirowego bloku pojawi się w sprzedaży. W związku z tym szukam chętnych na draft z trzech dodatków wchodzących w skład historii Shakara, Ugina i Khanów. Trochę zasad:

Termin: Kwiecień. Ponieważ to odległy termin, nie podaję konkretnego dnia. Mi pasowałby 10 kwietnia, później różnie z wolnym czasem, ale mam nadzieję że znajdziemy jakiś wspólny termin.

Koszt (aka wpisowe): 30 zł. W tej chwili ceny boosterów z ostatnich dodatków to 10 zł (we Flambergu) i z tamtąd mam zamiar zamówić boostery. Aby ułatwić trochę życie sobie i innym, boostery zamówię sam, oczywiście jeżeli wcześniej otrzymam 30 zł. Nazwijmy to “rezerwacją miejsc”.

Ilość rund/miejsc: nie sądzę że znajdzie się tylu chętnych aby przebić tą magiczną granicę 8 osób, co wedle przepisów daje 3 rundy. Niemniej jednak, chciałbym także by draft odbył się tylko i wyłącznie jeżeli zbierze się minimalnie 6 osób (choć jak będzie 3 bardzo chętnych, to też zagram).

Termin zgłaszania: 26 marca. Dzień później będę robił zamówienie, więc byłoby miło gdyby wtedy pieniądze do mnie trafiły. W szczególnych wypadkach mogę założyć, ale naprawdę nie jestem w stanie tego zrobić za wszystkich.

Co do samego draftu. Chciałbym by był to draft z redraftem R, czyli po zakończeniu wszystkich rund, każdy pozbywa się kart R i MR z talii. W zależności od kolejności zajętych miejsc każdy wybiera sobie jedną kartę. Nie upieram się przy tym, ale wiem że to też pozwala na inne podejście przy dobieraniu kart.

Zgłoszenia przyjmuję osobiście (w klubie, na ulicy itp.), lub na maila pavelkun@gmail.com. Pieniądze można przelać na konto, a jego numer podam, jakby ktoś miał ochotę w ten sposób załatwić sprawę wpisowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.