eRPeG-owy konkurs!

Oświęcimski Klub Fantastyki zaprasza wszystkich do udziału w kreatywnym, erpegowym konkursie (oczywiście z nagrodami!).

Czego od Was oczekujemy?

Pomysłu… A właściwie świetnego pomysłu! Na Bohatera Niezależnego. Można, a nawet wypada, popuścić wodze fantazji i nas zaskoczyć. To ma być ktoś ekstra, postać przez duże P. Ktoś, kto sprawiłby, że sesje z jego udziałem pamiętałoby się długo.

Poniżej więcej informacji

Regulamin:

1. Czekamy na prace uczestników do 25 roku życia. Chcemy przekonać się o kreatywności młodych Mistrzów Gry i Graczy.

2. Każdy z uczestników może przedstawić nam do dwóch Bohaterów Niezależnych / NPC (będą oceniani oddzielnie). Opis i historia każdego nie mogą przekraczać dwóch stron standardowego wydruku, czyli ok. 4000 znaków ze spacjami.

Wystarczy Ci zaledwie kilka zdań, by pojawił się przed nami bohater z krwi i kości? Nie ma sprawy!

Nie wlicza się w limit znaków ewentualna karta postaci / statystyki BN-a. Mile widziane ich dołączenie, ale nie jest to niezbędne.

3. Bohaterowie mogą być inspirowani znanymi z książek, gier, filmów, komiksów etc. postaciami, ale winno to być zaznaczone w opisie. Nie mogę to jednak być NPC wzięci wprost z opublikowanych już materiałów do gier fabularnych – zależy nam na Waszej kreatywności, nie na kalkach i zapożyczeniach.

4. Historia i opis postaci mogą być osadzone w konkretnym systemie, także autorskim (wtedy należy zaznaczyć w jakim i nieco nakreślić jego realia), albo tylko odnosić się do pewnych uniwersalnych konwencji: fantasy, kosmiczne science-fiction, western, cyberpunk, horror… – co Wam przyjdzie na myśl, nie ograniczajcie się.

5. Oceniać będziemy przede wszystkim Waszą pomysłowość, innowacyjność, „sprawne pióro”, humor, ciekawe powiązania ze światem gry i wybranymi realiami świata przedstawionego.

6. Prace w postaci plików tekstowych lub pdf-ów należy wysyłać na adres mailowy: pawel.lach@ock.org.pl lub w wiadomości prywatnej na Discordzie Oświęcimskiego Klubu Fantastyki – informacje na kanale Konkursy. Tam wyjaśnimy też wszelkie wątpliwości. Prace należy podpisać imieniem i nazwiskiem (lub pseudonimem), należy podać wiek oraz adres mailowy, byśmy mogli się skontaktować z nagrodzonymi.

7. Czekamy na Waszych wspaniałych Bohaterów Niezależnych do 17 stycznia 2021. Maksymalnie 7 dni po tym terminie ogłosimy wyniki na naszym Discordzie.

No właśnie, nagrody:

I. Autor najlepszego pomysły na BN-a otrzyma podręcznik główny do gry Warhammer 4.0

II. Autor drugiej z nagrodzonych prac dostanie bon o wartości 50 zł do internetowego sklepu GNOM i komplet kości do gry

III. Rozlosujemy też erpegowe nagrody niespodzianki wśród pozostałych uczestników konkursu

Uwaga! Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do nieprzyznania nagrody głównej w przypadku, gdyby poziom prac był niezadowalający (czego nie zakładamy oczywiście, bo wiemy, że stać Was na wiele!)

Zastrzegamy sobie również prawo do opublikowania najciekawszych pomysłów na stronie OKF-u oraz skorzystania z wykreowanych przez Was bohaterów podczas klubowych sesji bez gratyfikacji finansowej.

Odbiór nagród będzie możliwy na spotkaniu Oświęcimskiego Klubu Fantastyki (oby jak najszybciej!) lub w Informacji OCK w uzgodnionym wcześniej terminie. Osobom z dalszych stron, prześlemy gołębiem pocztowym bądź z pomocą magicznego portalu.

Rodzice lub prawni opiekunowie małoletnich uczestników konkursu oraz pełnoletni uczestnicy: -zgodnie z art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r., wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych uczestnika konkursu przez Oświęcimskie Centrum Kultury dla celów statutowych,

-oświadczają, iż podali dane dobrowolnie oraz, że zostali poinformowani przysługującym prawie dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawie sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Klauzula informacyjna: Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia UE z dnia 26 kwietnia 2016r. informujemy, iż:

-Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Oświęcimskie Centrum Kultury przy ulicy J. Śniadeckiego 24, 32-600 Oświęcim.

-Każdej osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo do uzyskania informacji o zasadach przetwarzania, kontroli, poprawiania i zabezpieczenia danych osobowych, a także prawo do złożenia sprzeciwu wobec ich dalszego przetwarzania.

-Każdej osobie, której dane dotyczą przysługuje również prawo wniesienia skarg i do organu nadzorczego, gdy uznane zostanie, iż przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych narusza przepisy niniejszego ogólnego rozporządzenia.

– Podane dane osobowe będą przetwarzane w wyżej wymienionym celu dla którego zostały zebrane i nie będą udostępniane innym podmiotom niż uprawnionym na podstawie nadrzędnych przepisów prawa oraz mogą być udostępnione tylko tym podmiotom z którymi Administrator Danych zawarł umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych zgodnie z art. 28 Rozporządzenia UE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.