II edycja erpegowego konkursu

Działający w OCK Oświęcimski Klub Fantastyki zaprasza wszystkich do udziału w II edycji kreatywnego, erpegowego konkursu, oczywiście z nagrodami!

Czego od Was oczekujemy?

I tym razem pomysłu… Świetnego pomysłu! Ostatnio zaproponowaliście Waszych Bohaterów Niezależnych (NPC). Teraz chcemy poznać jakieś ciekawe, inspirujące wyobraźnię Mistrzów Gry i Graczy miejsce, które może pojawić się na sesji. Popuśćcie wodze fantazji! Zaczarowana karczma? Sklepik z osobliwościami? Porzucona w pustce kosmosu rakieta? Może to być pokoik na poddaszu, gdzie schronią się Wasi bohaterowie, ale też tajemnicze miasto, albo i cała planeta, jeśli starczy Wam miejsca na dwóch kartkach, by opisać jej cuda. Czekamy na takie lokacje, które sprawiłyby, że wizyta w nich na długo zapadnie w pamięć drużynie śmiałków.

Poniżej słów parę o szczegółach technicznych i nagrodach ufundowanych przez Oświęcimskie Centrum Kultury i Black Monk Games.

 

Regulamin:

1. Każdy z uczestników może zgłosić nam maksymalnie dwa pomysły. Nie ma ograniczeń wiekowych.

2. Opis i historia każdej lokacji nie mogą przekraczać dwóch stron standardowego wydruku, czyli ok. 4000 znaków ze spacjami (nie będziemy skrajnie skrupulatni, ale zalecamy mieć to na uwadze…).

Wystarczy Wam zaledwie kilka zdań, by odmalować w naszej wyobraźni jakąś fantastyczną lokację? Nie ma sprawy!

Nie wlicza się w limit znaków ewentualny rysunek, plan czy mapka. Mile widziane ich dołączenie, ale nie jest to niezbędne.

3. Prace mogą być inspirowane znanymi z książek, gier, filmów, komiksów etc. miejscami, ale winno to być zaznaczone w opisie. Nie mogą to jednak być lokacje wzięte wprost z opublikowanych już materiałów do gier fabularnych – zależy nam na Waszej kreatywności, nie na kalkach i zapożyczeniach.

4. Opis miejsca/lokacji może być osadzony w konkretnym systemie, także autorskim (wtedy należy zaznaczyć w jakim i nieco nakreślić jego realia), albo tylko odnosić się do pewnych uniwersalnych konwencji: fantasy, kosmiczne science-fiction, western, cyberpunk, horror… – co Wam przyjdzie na myśl. Nie ograniczajcie się.

5. Oceniać będziemy przede wszystkim Waszą pomysłowość, innowacyjność, „sprawne pióro”, humor, ciekawe powiązania ze światem gry i wybranymi realiami świata przedstawionego.

6. Prace w postaci plików tekstowych lub pdf-ów należy wysyłać na adres mailowy: pawel.lach@ock.org.pl lub w wiadomości prywatnej na Discordzie Oświęcimskiego Klubu Fantastyki – informacje na kanale Konkursy. Tam wyjaśnimy też wszelkie wątpliwości. Prace należy podpisać imieniem i nazwiskiem, podać wiek oraz adres mailowy, byśmy mogli się skontaktować z nagrodzonymi.

7. Czekamy na Wasze niezwykłe miejsca do 3 lutego 2022. Maksymalnie 7 dni po tym terminie ogłosimy wyniki na Discordzie Oświęcimskiego Klubu Fantastyki. Wcześniej poinformujemy o planowanym rozstrzygnięciu.

No właśnie, nagrody:

A. Zwycięzca otrzyma podręcznik główny do gry fabularnej Ostrza w Mroku, zestaw kości i grę niespodziankę od Black Monk Games

B. Autor II z nagrodzonych prac zgarnie zestaw startowy do gry Dungeons & Dragons i grę niespodziankę od Black Monk Games

C. III Nagroda to zwijana mata z pojemnikiem na kości + zestaw kostek do gry + gra niespodzianka od Black Monk Games

D. Rozlosujemy też nagrody niespodzianki wśród pozostałych uczestników konkursu

Sponsorami nagród są Oświęcimskie Centrum Kultury, Black Monk Games i sklep Palabras.

Uwaga! Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do nieprzyznania nagród w przypadku, gdyby poziom prac był niezadowalający (ale znając Wasze możliwości, to wielce nieprawdopodobne…). Jury ma także prawo przyznać Nagrodę Specjalną, jeśli uzna to za stosowne.

Zastrzegamy sobie również prawo do opublikowania najciekawszych pomysłów na stronie OKF-u oraz skorzystania z wykreowanych przez Was lokacji podczas klubowych sesji bez gratyfikacji finansowej.

Odbiór nagród będzie możliwy na spotkaniu Oświęcimskiego Klubu Fantastyki lub w Informacji OCK w uzgodnionym wcześniej terminie. Osobom z dalszych stron prześlemy nagrody gołębiem pocztowym bądź z pomocą magicznego portalu.

Rodzice lub prawni opiekunowie małoletnich uczestników konkursu oraz pełnoletni uczestnicy: -zgodnie z art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r., wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych uczestnika konkursu przez Oświęcimskie Centrum Kultury dla celów statutowych,

-oświadczają, iż podali dane dobrowolnie oraz, że zostali poinformowani przysługującym prawie dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawie sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Klauzula informacyjna: Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia UE z dnia 26 kwietnia 2016r. informujemy, iż:

-Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Oświęcimskie Centrum Kultury przy ulicy J. Śniadeckiego 24, 32-600 Oświęcim.

-Każdej osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo do uzyskania informacji o zasadach przetwarzania, kontroli, poprawiania i zabezpieczenia danych osobowych, a także prawo do złożenia sprzeciwu wobec ich dalszego przetwarzania.

-Każdej osobie, której dane dotyczą przysługuje również prawo wniesienia skarg i do organu nadzorczego, gdy uznane zostanie, iż przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych narusza przepisy niniejszego ogólnego rozporządzenia.

– Podane dane osobowe będą przetwarzane w wyżej wymienionym celu dla którego zostały zebrane i nie będą udostępniane innym podmiotom niż uprawnionym na podstawie nadrzędnych przepisów prawa oraz mogą być udostępnione tylko tym podmiotom z którymi Administrator Danych zawarł umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych zgodnie z art. 28 Rozporządzenia UE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.