Erpegowy konkurs

Działający w OCK Oświęcimski Klub Fantastyki zaprasza wszystkich do udziału w III edycji kreatywnego, erpegowego konkursu, oczywiście z nagrodami!

Sponsorem nagród jest wydawnictwo HENGAL oraz ALIS GAMES


Czym byłaby drużyna poszukiwaczy przygód bez niezwykłych artefaktów, cudownych broni, pełnego tajemnic wyposażenia? Niczym… ciekawym! Zwłaszcza, że niepozorne przedmioty mogą mieć fascynującą historię i zaskakujące zastosowanie. Z powodu małego pierścienia niewysoki jegomość wyruszył w podróż, która zmieniła losy świata, a w odległej galaktyce miecze świetlne stały się symbolem prestiżu. My też chcemy, żebyście wymyślili jakąś niezwykłą rzecz – może na pierwszy rzut oka zupełnie zwyczajną, a być może taką, która od razu budzi podziw tłumów i pożądanie poszukiwaczy przygód. Popuśćcie wodze fantazji – to ma być COŚ, naprawdę niezwykłe Coś! Coś, co mogłoby należeć do Waszej postaci, a może jakiegoś potężnego BN-a lub być jedynie zmyśloną legendą.

Regulamin:

1. Każdy z uczestników może zgłosić nam maksymalnie dwa pomysły. Nie ma ograniczeń wiekowych.

2. Opis wyglądu, zastosowanie, krótka historia każdego przedmiotu nie mogą przekraczać dwóch stron standardowego wydruku, czyli ok. 4000 znaków ze spacjami (nie będziemy skrajnie skrupulatni, ale zalecamy mieć to na uwadze).

Wystarczy Wam zaledwie kilka zdań, by sprostać zadaniu? Nie ma sprawy!

Nie wlicza się w limit znaków ewentualny rysunek czy statystyki.

3. Prace mogą być inspirowane znanymi z książek, gier, filmów, komiksów etc. przedmiotami, ale winno to być zaznaczone w opisie. Nie mogą być jednak wzięte wprost z opublikowanych już materiałów do gier fabularnych – chyba, że stanowią świadomą i autorską wariację na ich temat, co powinno być zaznaczone w opisie. Zależy nam na Waszej kreatywności, nie na kalkach i zapożyczeniach.

4. Opis niezwykłego przedmiotu może być osadzony w konkretnym systemie, także autorskim (wtedy należy zaznaczyć w jakim i nieco nakreślić jego realia), albo tylko odnosić się do pewnych uniwersalnych konwencji: fantasy, kosmiczne science-fiction, western, cyberpunk, horror… – co Wam przyjdzie na myśl. Nie ograniczajcie się!

5. Oceniać będziemy przede wszystkim Waszą pomysłowość, innowacyjność, „sprawne pióro”, humor, ciekawe powiązania z realiami świata przedstawionego.

6. Prace w postaci plików tekstowych lub pdf-ów należy wysyłać na adres mailowy: pawel.lach@ock.org.pl lub w wiadomości prywatnej na Discordzie Oświęcimskiego Klubu Fantastyki – informacje na kanale Konkursy. Tam wyjaśnimy też wszelkie wątpliwości. Prace należy podpisać imieniem i nazwiskiem (lub pseudonimem), podać wiek oraz adres mailowy, byśmy mogli się skontaktować z nagrodzonymi.

7. Czekamy na Wasze niezwykłe przedmioty do 15 sierpnia 2022. Maksymalnie 7 dni po tym terminie ogłosimy wyniki na Discordzie Oświęcimskiego Klubu Fantastyki i naszej stronie internetowej.

8. Na nagrody złożą się podręczniki i akcesoria do gier RPG

Uwaga! Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do nieprzyznania nagród w przypadku, gdyby poziom prac był niezadowalający (ale znając Wasze możliwości, to wielce nieprawdopodobne…). Jury ma także prawo przyznać Nagrodę Specjalną, jeśli uzna to za stosowne.

Zastrzegamy sobie również prawo do opublikowania najciekawszych pomysłów na stronie OKF-u oraz skorzystania z wykreowanych przez Was bohaterów podczas klubowych sesji bez gratyfikacji finansowej.

Odbiór nagród będzie możliwy na spotkaniu Oświęcimskiego Klubu Fantastyki lub w Informacji OCK w uzgodnionym wcześniej terminie. Osobom z dalszych stron prześlemy nagrody gołębiem pocztowym bądź z pomocą magicznego portalu.

I. Nagroda: Warhammer 40,000 Roleplay: Wrath & Glory – podręcznik główny + zestaw starterów od Alis Games (Achtung! Cthulhu: Szybki wypad do Francji, Wampir: Maskarda – Świeża krew i Diuna: Przygody w Imperium – Znak Czerwia)

II. Nagroda: podręcznik główny do gry Warpstar ufundowany przez wydawnictwo Hengal + zestaw kości + broszura startowa do gry Diuna: Przygody w Imperium – Znak Czerwia od Alis Games.

III. Nagroda: podręcznik główny do gry Neuroshima edycja 1.5 + zestaw kości

Przewidziano też losowe nagrody niespodzianki.

Sponsorami nagród są Oświęcimskie Centrum Kultury, wydawnictwo Hengal i Alis Games.

Rodzice lub prawni opiekunowie małoletnich uczestników konkursu oraz pełnoletni uczestnicy: -zgodnie z art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r., wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych uczestnika konkursu przez Oświęcimskie Centrum Kultury dla celów statutowych,

-oświadczają, iż podali dane dobrowolnie oraz, że zostali poinformowani przysługującym prawie dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawie sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Klauzula informacyjna: Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia UE z dnia 26 kwietnia 2016r. informujemy, iż:

-Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Oświęcimskie Centrum Kultury przy ulicy J. Śniadeckiego 24, 32-600 Oświęcim.

-Każdej osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo do uzyskania informacji o zasadach przetwarzania, kontroli, poprawiania i zabezpieczenia danych osobowych, a także prawo do złożenia sprzeciwu wobec ich dalszego przetwarzania.

-Każdej osobie, której dane dotyczą przysługuje również prawo wniesienia skarg i do organu nadzorczego, gdy uznane zostanie, iż przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych narusza przepisy niniejszego ogólnego rozporządzenia.

– Podane dane osobowe będą przetwarzane w wyżej wymienionym celu dla którego zostały zebrane i nie będą udostępniane innym podmiotom niż uprawnionym na podstawie nadrzędnych przepisów prawa oraz mogą być udostępnione tylko tym podmiotom z którymi Administrator Danych zawarł umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych zgodnie z art. 28 Rozporządzenia UE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.