Trochę zdjęć od Andrzeja Rudiaka z ostatniego weekendu w OCK. 1 lutego rozegraliśmy IV Turniej Warhammera 40.000. Na podium znaleźli się: 1.
Damian Backaus (Katowice), 2.
Piotr Kucharski (Chrzanów) i 3.
Marcin Łaska (Kraków). Gratulujemy! ![]()
29 czerwca odbył się w Oświęcimskim Centrum Kultury turniej Warhammera 40.000. Dwa pierwsze miejsca dla reprezentantów Chrzanowa, Piotra i Mariusza. Trzecie przypadło w udziale Michałowi z Kęt. Najwyżej notowani Klubowicze, Szymon „Młody” i Damian „Paszczak” odpowiednio na 6 i 7 miejscu. Reprezentowali nas dzielnie także Przemo, Himok i Dembal. Do zobaczenia na kolejnym turnieju!