Starcie nr 2!

A co by było gdyby mityczny Achilles zmierzył się w pojedynku z wielkim Tyranozaurem, a marvelowski Daredevil stoczyć pojedynek z mistrzem dedukcji, Sherlockiem Holmesem? Dzięki grze Unmatched: Bitwa Legend możesz się przekonać na własnej skórze! Od pewnego czasu to jedna z najpopularniejszych gier na naszych spotkaniach, dlatego miło nam zaprosić Was na kolejny turniej.

Startujemy 19 sierpnia (sobota) o 15.00 w OCK. Nie potrzebujecie własnych egzemplarzy gry, korzystamy z klubowych zasobów. Dokładne zasady pojawią się wkrótce. Przewidziano nagrody ufundowane przez wydawcę gry, firmę Ogry Games oraz puchar dla tego, kto okaże się największych spośród wojowników.

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia na adres mailowy: pawel.lach@ock.org.pl

Liczba miejsc ograniczona!


Zasady:

3 lub 4 rundy swissa – pierwsze pary dobrane losowo, potem mniej więcej według rankingu.

Wszyscy klubowi bohaterzy dozwoleni – pierwszy wybór bohatera według losowej kolejności, a w dalszych rundach mniej więcej od najsłabszych do najlepszych graczy.

Gramy systemem pojedynek rewanż: zamieniamy się postaciami z przeciwnikiem. Dwie wygrane dają 2 punkty, w przypadku remisu gracze mają po 1.

Na stole będą dwie mapy – jedna duża i druga mniejsza. Gracze losują osobę, która decyduje, kto pierwszy zaczyna i wybiera mapę. Rewanż odbywa się na drugiej mapie (rozpoczynający 1 rundę tym razem jest 2).

Liczba miejsce ograniczona, proszę się do mnie zgłosić wcześniej. Miejsce może czekać na zbłąkanego wędrowca, ale dla pewności lepiej się zapisać.

Start 15.00, a zakończenie – się zobaczy.

Zdjęcie nagród wrzucę w środę. Też postaram się, by było grubo 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.