I Turniej Gier Bitewnych 05.06.2010

Kolejne bezprecedensowe wydarzenie, tym razem z dużym rozmachem. I Otwarty Turniej Warhammer Fantasy Battle OSW SLAUGHTHER, który przyciągnął liczne grono maniaków, stał się faktem! Gościliśmy w sobotę w Oświęcimskim Centrum Kultury ludzi z Zabrza, Katowic, Tychów, Żywca, Bielska-Białej, Krakowa, Alwerni, Kęt, Brzeszcz i Suchej Beskidzkiej. Oczywiście na turnieju nie zabrakło chłopaków z Oświęcimskiego Klubu Fantastyki, którzy rzucili się w wir bitewnych potyczek zagrzewani do boju przez tłum rozentuzjazmowanych fanek. Honoru OKF bronili (w kolejności alfabetycznej): Arbaal, Areo, Bugman, Kask, Orion, Pepe, Rymar, Thalantyr.

OSW Slaugther OSW Slaugther OSW Slaugther

Piękny, słoneczny sobotni dzień. Aura w sam raz na to, by poprowadzić swoją armię ku wiktorii!!! W powietrzu unosi się bitewny dym, słychać szczęk mieczy i armatnich salw. Widać skupione spojrzenia. Kości zostały rzucone!

Laur dla zwycięzcy odebrał Maciej Młyński (Młynek), drugie miejsce przypadło Dariuszowi Butanowiczowi (Butanowi), z trzeciego cieszył się Tomasz Gęgotek (Laik). Na koniec wręczono nagrodę za zwycięstwo oraz trzy nagrody losowe. Gratulujemy nie tylko najlepszym, ale wszystkim uczestnikom, przede wszystkim za dobrą zabawę i świetną atmosferę.

Z naszych reprezentantów do pierwszej dziesiątki wdarł się jak burza Marek Rymarowicz (Rymar), który otrząsnął się po pierwszej porażce i zdeptał w kolejnych rundach przeciwników niosąc dumnie przez battlowe barykady sztandar OKF-u wśród wiwatów tłumu. Ale reszta chłopaków też spisała się znakomicie. Szczególne brawa dla Bugmana, który wywalczył dla gospodarzy czekoladę.

Turniej okazał się sukcesem. Wielka i niepodważalna w tym zasługa Marka Moslera (Gregory980), który był pomysłodawcą, Wielkim Koordynatorem i osobą czuwającą dzień i w nocy nad stroną organizacyjną. Wielkie dzięki Gregory za twój wkład!

Dzięki dla Agnieszki, Jankiela i Jasifa za ich wsparcie i czuwanie nad stroną sędziowską oraz dla wszystkich uczestników, którym chciało się zawitać do Oświęcimia. Wszystkich zapraszamy ponownie.

Pokłony dla chłopaków z „Ósmej Bili” za udostępnienie blatów i terenów, bez których turniej nie miałby szans powodzenia.

Podziękowanie należą się także dla Pawła (Oriona) i Michała, dzięki którym transport blatów z Bielska stał się możliwy, Michałowi również za kawę; dla wyżej wymienionych oraz Roberta (Bugmana), Kazka (Kaska), Marka (Rymara), Marcina (Charonosa), Roberta z Loren za pomoc w przygotowaniu sali lub jej sprzątaniu, albo też za jedno i drugie; dla Buraka (Thalantyra) za zaangażowanie na wielu polach organizacyjnych, smalec i cenne uwagi; dla Zyzika (naczelnika) za dyplom; dla Marty (Rosette) i Kaśki (Carycy) za doping i pokazanie piękniejszej strony OKF, Wołkowi za doping i wyprawę z Charonosem po łyżeczki, Areo, Arbaalowi i Pepe za udział, Tomkowi (Ciepokowi) i Marcinowi (Charonosowi) za pokazówkę  LOTRA – Charonosowi dodatkowo za zdjęcia; dla Andrzeja (Yasia vel. Maluty666) za wycinanie dyplomu, zdjęcia, humor i dbanie o dobrą atmosferę. Podziękowania dla wszystkich, którzy zrzucili się na transport i poczęstunek, czyli po prostu dla OKF-u. Mamy nadzieję, że nikt nie został pominięty.

Podziękowania należą się (last but not least) dla Dyrekcji OCK, a zwłaszcza Pani Uli Maj za zgodę na zorganizowanie podobnej imprezy, udostępnienie sali i sprzętu.

I cóż? Wypada spotkać się znowu, być może już niedługo. I niech druga edycja będzie jeszcze bardziej udana!

Jeden komentarz do “I Turniej Gier Bitewnych 05.06.2010

  1. Gregory980

    Po pierwsze ja jeszcze jedne podziękowanie dołączę: Pawłowi Lachowi za załatwienie większości spraw z przepływem informacji oraz bardzo dużym wkładem w organizacji miejscówki oraz turniejowego miejsca, w tym również pełnowymiarowym etatem na sali podczas turnieju.

    Po drugie chciałbym bardzo podziękować Orionowi, który narażając się rodzinie (miał sporo na głowie), pojechał z nami po blaty, nie było go więcej niż pół dnia a potem jeszcze cały dzień był na turnieju. Orion, szacunek – i dziękuję jeszcze raz za Twoje poświęcenie.

    Kolejno – wszystkim dziękuję, którzy pomagali przy tym turnieju!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.